برگزاری دومین همایش تخصصی راهکارها و تجهیزات نوین انبارداری توسط گروه پرشین لیفتراک در شیراز

در این برنامه که با حضور بیش از 150 نفر از مدیران صنایع، کارشناسان و انبارداران کارخانجات و مجموعه های صنعتی مطرح استان همراه بود، آقایان علی باقری ( مدیرعامل گروه پرشین لیفتراک) و علی رضافخرایی (مدیر بازاریابی و تبلیغات گروه پرشین لیفتراک) به معرفی مجموعه و همچنین ارائه اطلاعات در خصوص افق های پیش رو و دستاوردهای نوین انبارداری امروز دنیا پرداختند.

سپس آقایان Jan blazek (مدیر عامل شرکت Modralog ) و Dominik valenta  (کارشناس فنی شرکت Modralog) به معرفی شرکت و جدیدترین تکنولوژی های علمی و تخصصی در زمینه انبارداری و بخصوص سیستم RFID  پرداختند.

در پایان شرکت کنندگان از محصولات جدید جابجایی و انبارش کالا، ساخت شرکت Armanni و Innolift بازدید نمودند.

RFID یکی از جدیدترین سیستم های انبارداری در دنیا می باشد که با رویکرد بهینه سازی فرایندها و مدیریت کارآمد عملیات انبارداری به کار گرفته می شود.

این سیستم برمبنای شناسایی از طریق فرکانس رادیویی پایه گذاری گردیده است که متشکل از دستگاه خوانش، برچسب و یا تگ می باشد که برچسب، اطلاعات یا شماره شنـاسایی منحصر به فرد را از طریق یک ارتبـاط رادیویی به دستگاه ارسال می نماید.دستگـاه خوانش RFID قادر به خواندن و توصیف داده های بدست آمده از تگ های RFID توسط سیگنال های رادیویی می باشد.